Reference

Seminární práce (seminárka) - Právo a právní vědy

Mile mě překvapila rychlost a profesionalita s jakou se pracovníci firmy zhostili s řešením mého problému, už jsem si nevěděl rady a termín byl za dveřmi. Vše dopadlo nad mé očekávání a do budoucna hodlám službu dále využívat, vřele doporučuji.
Pavel K.

Bakalářská práce (bakalářka)- Sociologie

Vše proběhlo dle mých představ, podklady jsem obdržel v dohodnutém termínu a mnou shledané nedostatky byly napraveny v přijatelném termínu.
Roman S.

Bakalářská práce (bakalářka)- Marketing

Přes počáteční nedůvěru a drobné nedostatky jsem s výsledkem spokojen, služeb tohoto serveru budu dále využívat. Děkuji.
Jiří D.

Seminární práce (seminárka)- Management malé organizace

Stačilo pouze zadat požadavky na zpracování a termín vyhotovení zakázky a o nic víc jsem se již nemusel starat. Mám zkušenosti i z konkurenčními servery a až zde jsem se stal stálým zákazníkem, protože jsem již realizoval několik objednávek a kvalita je vždy na vysoké úrovni. Pozitivně také hodnotím individuální přístup serveru k řešení jednotlivých seminárních prací z různých předmětů a férový přístup.
Jaroslav M.

Seminární práce (seminárka)- Finanční řízení podniku

Sám jsem si s touto prací nevěděla rady, se službou jsem byla spokojena až na drobné korektury, které bylo nutné provést pro finalizaci mé objednávky. Doporučuji.
Jitka B.

Rigorózní práce- Ekonomická analýza

Tuto službu jsem využil pro přípravu podkladů pro teoretickou část a ušetřila mi spoustu času a také peněz, protože jsem se mohl věnovat své firmě. Vědět o téhle službě dřív, tak mám již dávno dostudováno.
Václav M.

Seminární práce (seminárka)- Instituce EU

Překvapila mě především možnost expresního zpracování do 24 hodin, to jsem opravdu nečekala.
Karolína K.

Seminární práce (seminárka)- Psychologie osobnosti

Profesionalita personálu a přímá komunikace se zpracovatelem to jsou důvody, proč jsem spokojená s touto službou.
Leona D.

 

PřihlášeníPoužijte ID zakázky a heslo
Zapomenuté heslo


Navigace: Hlavní stránka