Časté dotazy

Jak se zaregistrovat?

Registrace klienta bude provedena vždy po první objednávce, konkrétně vyplněním kontaktního emailu (což bude Vaše uživatelské jméno) a hesla.

Jakým způsobem za podklady k práci zaplatím?

Způsob úhrady je možný převodem, či vkladem na bankovní účet. Platba se provádí po schválení ceny a obsahu zakázky, či po zaslání ukázky. U kratších textů je pak platba prováděna bez ukázky předem.

Jak se platí např. za podklady k absolventské práci?

Za rozsáhlejší podklady jako jsou např. podklady k absolventské práci se platí záloha ve výši 40 % z celkové částky. Zbytek ceny se doplatí po zaslání první části, dále pak jsou zasílány další části podkladů klientovi až po finální verzi ať má možnost vše připomínkovat.

Kdy se dozvím cenu za práci?

Cenu za práci si můžete jednoduše vypočítat dle našeho ceníku, připravili jsme pro Vás bonusy, nebojte se říci o slevu. V případě že objednáváte nestandardní formát bude Vám cena oznámena při zaslání ukázky či ihned při potvrzení objednávky.

Je zaručena ochrana a bezpečnost osobních údajů?

Samozřejmě, Vaše osobní údaje poskytnuté v objednávce jsou chráněny příslušnými předpisy a nebudou poskytnuty třetím osobám.

Kdo práce vypracovává?

Práce vypracovávají především vysokoškolsky vzdělaní pracovníci, v našem týmu je přes 250 zpracovatelů.

Nejde o práce stažené z internetu, jak je to s plagiátorstvím?

Naše podklady jsou pouze originály vypracované na míru dle Vašeho zadání, které nelze stáhnout volně z internetu a navíc jsou kontrolovány našim pracovníkem a také systémem odevzdej.cz a tak chráněny proti plagiátorství.

Lze práci reklamovat?

Ano, ale pouze v případě, že reklamujete nedodržení požadavků uvedených v objednávce, a to do 5 dnů. Práce Vám bude znovu přepracována či doplněna dle Vámi zjištěných chyb či nedostatků.

Jak rychle podklady k práci zpracujete?

Vždy záleží na konkrétní zakázce a její časové náročnosti. Standardně umíme zpracovat práce do 10 stran do 7 dnů, více rozsáhlé práce do 3-4 týdnů. Máte možnost využít expresního zpracování do 72, 48 nebo 24 hodin. Ceny za expresní zpracování naleznete v ceníku.

Co je to "ukázka "?

Ukázka slouží k tomu, abyste měli představu o tom, co bude ve finále kompletní dílo obsahovat a jak vypadat. Většinou se jedná o osnovu a několik vět či odstavců. Platí, že čím je delší práce, tím bude delší ukázka. Ukázku zasíláme pouze pro práce v rozsahu 5 a více stran.

Jakým způsobem bude práce doručena?

Práci zasíláme pouze elektronickou poštou na adresu zadanou při objednávce.

Můžu nějak zjistit stav objednávky?

Ano, o stavu Vaší objednávky se můžete nejrychleji informovat přímo na serveru www.referatykvalitne.cz, kde se vám po přihlášení zobrazí sekce : sledování stavu objednávky nebo na našem zákaznickém servisu 420 608 449 300.

 

PřihlášeníPoužijte ID zakázky a heslo
Zapomenuté heslo


Navigace: Hlavní stránka > Časté dotazy